ZABIEGI NA CIAŁO

Rytuały Hammam

 

RYTUAŁ CEMBERLITAS

Rytuał orientalny w łaźni tureckiej, który zabierze Cię w finezyjną podróż relaksu i odprężenia. Podróż rozpoczyna się 20 minutowym pobytem w łaźni parowej, gdzie otulające ciepło przyniesie uczucie relaksu i wyciszenia. Następnie na ciepłym, kamiennym stole masażysta wykonuje jedwabisty peeling, który zapewni skórze aksamitną gładkość. Po wygładzeniu ciała nadchodzi czas na tradycyjny turecki masaż w pianie wykonanej z mydła na bazie szlachetnego oleju z oliwy z oliwek. Na zakończenie terapeuta wykonuje masaż relaksacyjny z olejkiem aromaterapeutycznym.

 

RYTUAŁ CAGALOGLU

Rytuał orientalny w łaźni tureckiej, rozpoczyna się 20 minutowym pobytem w łaźni parowej. Następnie na ciepłym, kamiennym stole masażystka wykonuje jedwabisty peeling, który zapewni skórze aksamitną gładkość. Po wygładzeniu ciała nadchodzi czas na tradycyjny turecki masaż w pianie wykonanej z mydła na bazie szlachetnego oliwy z oliwek. Piana nawilża i odżywia głęboko skórę. Na zakończenie masażysta wmasowuje olejek zawierający witaminę A, E i D oraz skwalen i aloes.

 

RYTUAŁ MAROKO

Marokański rytuał hamman rozpoczyna się zabiegiem oczyszczania całego ciała mydłem Savon Noir. Jest to arabskie, naturalne mydło- połączenie oleju oraz zmiażdżonych czarnych oliwek. Następnie wykonywany jest masaż relaksacyjny pleców w pianie mydlanej. Kolejny etap rytuału to okład z glinki Ghassoul, pochodzącej z Maroko. Wygładza, oczyszcza i odżywia skórę tworząc na niej warstwę ochronna. Działanie ciepła i pary w łaźni tureckiej wzmacnia dobroczynne działanie glinki oraz wprowadza w stan błogiego odprężenia. Na koniec w skórę wmasowana jest oliwka. Rytuał Maroko Hammam głęboko relaksuje, rozluźnia spięte i obolałe mięśnie, działa balansująco i odżywczo na skórę oraz widocznie ją wygładza.

Rytuały Aktywne

 

RYTUAŁ RELAKSACYJNO-ODMŁADZAJĄCY Z CZEKOLADĄ

Masło kakaowe ma szerokie działanie pielęgnacyjne, zawiera polifenole,ncharakteryzujące się silnym działaniem przeciwrodnikowym, opóźniającym procesy starzenia się skóry. Czekolada, oprócz właściwości nawilżających i wygładzających, działa również antycellulitowo i wyszczuplająco dzięki zawartości teobrominy i kofeiny. Składniki te pobudzają krążenie krwi w skórze, co powoduje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obrzęków. Rytuał rozpoczyna się peelingiem cukrowym z czekoladą, następnie nakładane jest na ciało serum endorfinowe z zawartością ekstraktu z kakaowca oraz maska czekoladowa. Dzięki dodatkowi naturalnej erytrulozy zabieg czekoladowy poprawia koloryt skóry, subtelnie i równomiernie ją brązuje oraz zapewnia zdrowy wygląd.

 

RYTUAŁ WYSZCZUPLAJĄCY I ANTYCELLULITOWY Z ZIELONĄ KAWĄ

Owijanie Zieloną Kawą to innowacyjne osiągnięcie kosmetologii i biotechnologii w zakresie redukcji cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zielona Kawa bogata w kofeinę, kwas chlorogenowy, sole mineralne, witaminę PP i białka przyspiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu. Rozbija skupiska komórek tłuszczowych powodujące grubienia i nierówności w skórze. Doskonale oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru wody. Skóra po zabiegu jest ujędrniona i nawilżona.

 

RYTUAŁ GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCY MLECZNY KOKTAJL

Oparty jest na kozim mleku i śliwce chińskiej lychee. Proteiny mleka koziego stymulują produkcję kolagenu, zapewniając skórze jędrność i elastyczność. Rytuał rozpoczyna się łagodnym mlecznym peelingiem. Jedwabiste łagodzące serum przygotowuje skórę do otulenia kojąco- regenerującą maską. Rytuał wykonywany jest na łóżku Vichy gdzie przed zabiegiem dobierany jest również olejek aromaterapeutyczny oraz kolor oświetlenia. Zabieg polecany również dla kobiet w ciąży.

 

RYTUAŁ OWOCOWY RAJ JABŁKO, MALINA, ARBUZ

Zabieg wykonywany na bazie produktów z zawartością jabłka, maliny lub arbuza. Działa silnie nawilżająco na skórę. Walczy z cellulitem, zapewniając odpowiednie napięcie i wygładzenie. Owocowy zapach, zapewni moc odprężenia oraz relaksu.

 

RYTUAŁ PEELINGUJĄCY

Wygładza, oczyszcza i odżywia skórę, pozostawiając niezbędną warstwę ochronną. Wykorzystywane do zabiegu oleje wnikają głęboko w naskórek, dostarczając wielu witamin i substancji aktywnych, niezbędnych dla zdrowia skóry. Zabieg zapewnia trwałe uczucie elastyczności i intensywnego nawilżenia ciała. Niezwykły aromat zawarty w stosowanych kosmetykach, który rozpieści zmysły i zrelaksuje.

Rytuał wyszczuplający Lipolaser

 

LIPOLASER

Lipolaser jest urządzeniem kosmetycznym do wykonywania zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki, pomaga usunąć zbędne kilogramy oraz cellulit, nie uszkadzając przy tym innych tkanek takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne.
Urządzenie Lipolaser emituje promieniowanie barwy czerwonej przy długości fali 650 nm. Składa się z sześciu głowic, każda o mocy promieniowania 120 mW, co daje łączną moc 720 mW. Generowana wiązka laserowa ma postać kolumnową, co umożliwia kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu i zarazem pozwala zwiększyć efektywność zabiegu. Pod wpływem promieniowania laserowego w mitochondriom każdej komórki tłuszczowej dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trój glicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Zachodzące w trakcie tej reakcji zmiany chemiczne prowadzą do powstania kanałów w błonie komórkowej, przez które wydalane są kwasy tłuszczowe. Metabolity przenikają do układu limfatycznego i zostają wydalone z organizmu. Lipolaser zwany jest zimnym laserem, ponieważ wytwarza energię o niskich częstotliwościach. Podstawą skuteczności jego działania jest efekt fotobiomodulacji, czyli pobudzenia komórek tłuszczowych, które doprowadza się do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Wskutek tych zmian komórka tłuszczowa traci swój okrągły kształt, a tłuszcz z jej wnętrza jest stopniowo uwalniany. Zwiększona ilość trój glicerydów po rozpadzie na kwasy tłuszczowe i glicerol przenika do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie ulega naturalnemu metabolizmowi, stając się dodatkowym źródłem energii.
Zabieg jest niezwykle skuteczny, zapewnia szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadza innych tkanek, takich jak nerwy, skóra, naczynia krwionośne. Miejsce zabiegu oraz moc urządzenia ustalamy podczas wywiadu z Klientem. Należy poinformować Klienta, aby w dniu zabiegu nie wykonywał żadnych czynności podnoszących ciśnienie krwi (np. uprawianie sportu, picie alkoholu, korzystanie z sauny, solarium). Zaleca się wypijanie ok. 2 litrów wody dziennie i stosowanie lekkostrawnej diety bogatej w warzywa, ryby, chude mięso i owoce.

Zalety zabiegu:

 • Metoda bardzo przyjemna dla Klientów (odczuwanie ciepła w miejscu zabiegu)
 • W trakcie zabiegu nie odczuwa się żadnego dyskomfortu
 • Szybka i bezbolesna utrata centymetrów w miejscu zabiegu
 • Komfort i dobre samopoczucie Klienta
 • Łatwa obsługa urządzenia
 • Szybkie zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • Bezbolesna likwidacja cellulitu
 • Wysmuklenie sylwetki
 • Regeneracja i odmłodzenie skóry (laser ma działanie biostymulujące)
 • Usprawnienie krążenia i przemiany materii
 • Poprawa trofiki tkanek (odżywienia, dotlenienia)
 • Alternatywa dla chirurgii estetycznej
 • Zalecenia do zabiegu (wskazania):
  - Cellulit
  - Wyszczuplanie
  - Wspomaganie odchudzania
  - Modelowanie sylwetki
 • Przeciwwskazania:
  - Ciąża
  - Karmienie piersią
  - Choroba nowotworowa
  - Niewydolność serca
  - Nadciśnienie tętnicze
  - Dermatozy skórne
  - Przerwana ciągłość naskórka
  - Gorączka i osłabienie organizmu
  - Osteoporoza
  - Epilepsja
  - Menstruacja
  - Cukrzyca
  - Rozrusznik serca
  - Zastawka serca
  - Choroby wątroby
  - Metalowe elementy/implanty w organizmie w okolicy zabiegowej
  - Czas i częstotliwość zabiegów
  - Zabieg należy przeprowadzać raz w tygodniu w serii 10 zabiegów, oraz raz na miesiąc zabieg przypominający. Czas trwania pojedynczego zabiegu to 30-45 minut w zależności od typu problemu Klienta. Pojedynczy zabieg nie może przekraczać 60 minut. Jeżeli w trakcie jednej wizyty Klientka poddaje się zabiegowi np. na uda i na ramiona, na każdej z tych partii zabieg może trwać maksymalnie 30 minut, co w sumie da 60 minut ekspozycji organizmu na promieniowanie, czyli dzienną maksymalną dawkę.

Rytuał Sauny

 

ŁAŹNIA PAROWA (60 MIN)

W Shirin Spa to oryginalna łaźnia turecka, której korzenie wywodzą się z term rzymskich. Kąpiel w łaźni parowej odbywa się w temperaturze 40-55°C oraz wysokiej wilgotności sięgającej 100%. Działa orzeźwiająco, obniżając napięcie mięśni i odprężając umysł. Skóra po kąpieli jest wyjątkowo gładka i miękka. Łaźnia parowa ma ogromne znaczenie zdrowotne - oczyszcza skórę ze szkodliwych substancji, jest wskazana przy chorobach dróg oddechowych czy bólach reumatycznych. 

Oferta specjalna:
Każdy poniedziałek Cena za 1 osobę 25,00 zł/60 min
-ręcznik 5 PLN, szlafrok 5 PLN, klapki 2 PLN

KARNET: 10 WEJŚĆ PO 80 MINUT-CENA ZA 1 OSOBĘ 400 PLN

 

SAUNA FIŃSKA (60 MIN)

tzw. sauna sucha, to sauna o względnie niskiej wilgotności powietrza (maksymalnie 40%), a temperatura dochodzi w niej do 85-120°C. Sauna sucha doskonale oczyszcza organizm z produktów przemiany materii i toksyn. Ma ona zbawienny wpływ na układ nerwowy i kondycję psychiczną 

Oferta specjalna:
Każdy poniedziałek Cena za 1 osobę 25,00 zł/60 min
-ręcznik 5 PLN, szlafrok 5 PLN, klapki 2 PLN

KARNET: 10 WEJŚĆ PO 80 MINUT-CENA ZA 1 OSOBĘ 400 PLN

Zabiegi Uzupełniające

 

PIELEGNACJA DŁONI I PAZNOKCI

 • Manicure podstawowy 40 zł
 • Manicure z malowaniem 45 zł
 • Manicure + zabieg parafinowy 100 zł
 • Masaż dłoni z oliwką 30 zł
 • Manicure Shellac 80 zł
 • Manicure japoński 90 zł

 

PIELEGNACJA STÓP

 • Pedicure Spa lux 140 zł
 • Pedicure Spa 120 zł
 • Pedicure Shellac 110 zł
 • Pedicure japoński 140 zł